Série 5 setkání

POKROČILÉ

Série 5 živých setkání (2,5 hodiny jednou za měsíc) pro ty, kdo absolvovali Rozvíjení Lehkobytí I.Rozvíjení Lehkobytí II. v komorní čtyřčlenné skupině, v důvěrné, naladěné a podporující atmosféře

Hana Poláková foto

Třetí ze série komorních workshopů Lehkobytí s Hankou Polákovou, ve které prožijete na vlastním těle všech sedm kouzel lehkosti bytí.

INTENZIVNĚ. JEMNĚ. SROZUMITELNĚ

Neznáte ještě Lehkobytí? Přečtěte si více o metodě na této stránce >>

CO SPOLEČNĚ PROŽIJEME?

  • Plynule navážeme na předchozí setkávání a budeme dál  intenzívně, zároveň jemně pokračovat v rozvíjení dovednosti lehkosti bytí jako udržitelné péče o svoji energii a duši. 
  • Adekvátním způsobem budeme pokračovat ve vědomém procesu zdravé osobní individuace v propojení s autoregulačními dovednostmi lehkobytí.
  • Využijeme moudrosti genových klíčů a vašeho osobního profilu a spojíme se kromě bodů Vyššího záměru a Vyzařování také s body Evoluce, Životního úkolu a Jádra/Poslání.
  • Budeme se také věnovat otázkám, které vás zajímají, a vašim prožitkům vzniklým na setkání 
  • Aby se mohl dostavit evidentní osobní užitek setkání, očekává se vaše individuální zapojení; vždy vytvořím a postarám se o bezpečný prostor s maximálním respektem k individuálním hranicím a možnostem. 

ZPĚTNÁ VAZBA

Hanka je úžasný průvodce vaším vnitřním světem. Je žena, která je velmi chápavá a podporující. Dokáže se zorientovat ve vašich pocitech, dokáže plavat tam, kde vy se topíte a hodit ten správný záchranný kruh. Přesně ten, který potřebujete vy. Hanka mi dala obrovskou naději, že z nekončící spirály mých emocí můžu najít cestu ven. Že dokážu komunikovat tak, abych svůj strach, vztek a zoufalství nedávala sežrat ostatním. Abych dokázala cítit sama sebe, a věděla, že všechno co cítím je v pořádku. Rozpoznala svoje emoce, přijala je a nechala je jít si svoji cestou. S Hankou jsem absolvovala kurz Lehkobytí, který pro mě bude na dlouhou dobu učebnicí na moji cestu k sobě. Postupně v reálném životě cítím, jak se dokážu zastavit a využít Hančina kouzla. Ještě nejsem zdaleka v cíli, ale už teď dokážu rozpoznat změny, které se mi dějí. Jsem v úžasu sama nad sebou, co dokážu. A co je pro mě to nejúžasnější, dokážu vnímat a prožít krásné chvíle v mém životě. Začínám chápat, že jsem tu správně. Kurz Lehkobytí je v kruhu čtyř žen, z nichž každá je jiná, každá má svůj příběh a svoji cestu. A bylo neskutečně inspirující a pro mě objevné vžít se na chvilku i do toho jejich světa. Díky Hanko, díky holky!
Tereza Kolářová
Hanko, ráda bych ti napsala, že jsem šťastný člověk - a to díky tobě a tvému kurzu. Opět zažívám krásné plné šťastné období, jako vždy po absolvování setkávání u tebe. Zastavuji se často, snažím se zvláště v nepříjemných situacích a moc mi to dává. Nedávno jsem prožila strach z budoucnosti, protože manžel měl nějaké zdravotní problémy, a mě přepadla hrůza, co budu bez něho dělat. Prožívala jsem to, nechala pocity procházet myslí i tělem. A pak to přišlo - nenacházím ta přesná slova, ale bylo to prostě nádherné - cítila jsem naprosté bezpečí, bez jakýchkoliv strachů, pocit jistoty, že se mi nemůže nic stát. A dokonce současně s tím přišla radost z dobrodružství, které mě čeká. No byla jsem vykulená. RADOST z budoucnosti, radost z něčeho nového, co přijde, já se na to těšila. Nyní ten pocit není tak intenzivní, ale strach nemám stále. Vím, že se mi nemůže nic stát. Úžasný stav. A za to všechno děkuji tobě. A tím je taky pro mě vyřešena otázka, jestli se přihlásit do dalšího běhu u tebe.
Helena Sajbrtová
Tento workshop bude velkým přínosem pro všechny, kteří hledají pravdivou cestu životem. Nejedná se žádné tajné učení pouze pro zasvěcené, spíše konstantní znovuobjevování vztahu k sobě samé. Ač vyžadující velkou pokoru a upřímnost, v jednoduchosti těchto principů tkví jejich živost a síla. Uvědomila jsem si, že je to často vlastní reakce na projevy těla, mysli a emocí, která ztěžuje náš každodenní život; jakýsi neustále přítomný předsudek vůči nám samotným. Bez této zátěže může být téměř každá situace prožita s lehkostí. Intenzivní forma workshopu umožní každému osvojit nově nabyté přístupy k životním výzvám i každodenním situacím, a odlehčit život natrvalo. Díky bezpečnému prostředí, profesionálnímu a citlivému doprovodu Hanky i sdílení s ostatními účastnicemi, dokáží tyto 4 týdny doslova změnit vnímání sebe a světa - jako proudu Života.
Romana Doležalová
Milá Hanko, velice ti děkuji za kurz. Byl opravdu skvělý. Moc mi vyhovovala atmosféra ženského kruhu. Snažím se zastavovat nad různými situacemi více do hloubky a hlavně využívat všechna kouzla dohromady. Mám pocit, že to nejlepší, co jsem si z kurzu odnesla, je uvědomění si svých hranic. Naslouchám sama sobě a pak až se rozhoduju, zda-li něco udělat nebo ne. Moc ti za vše děkuji a opravdu se nemohu dočkat pokračování.
Johana Skálová
Prostor setkávání se v Lehkobytí pod Tvým vedením, Hani, je pro mě vždy oázou klidu, inspirace a bezpodmínečného přijetí. Je přirozeným propojováním se se 7 kouzly Lehkosti bytí, které máme vždy k dispozici - a vždy jsme vlastně měli, jen jsme "pozapomněli"... Hani, díky moc za posilující obnovu důvěry!
Petra Kostková

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy?

Setkání 1 x za měsíc:

pondělky: 16. 9., 14. 10., 11. 11., 16. 12. 2024 + 13. 1. 2025 od 18 do 20, 30 h

 

Kde?

  • Otiskova 2, Brno–Líšeň
  • komorní a útulné (doslova hygge) prostředí mé pracovny v rodinném domě  

Cena za celou sérii 5 setkání:

  • Cena: 4500 Kč (5 setkání á 2,5 hodiny)
  • Platbu si můžete rodělit na 3 části. Zaplatíte tedy 3 x 1500 Kč.

PŘIHLÁŠKA

Ano, chci rozvíjet lehkost bytí, ať se v mém životě děje cokoli.  

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Zpráva:

Po přihlášení je nutné provést rezervační zálohu ve výši 1500 Kč na účet u Air Bank 1609957018/3030.

V případě, že uhradíte zálohu, a workshop se neuskuteční z důvodu nízkého počtu účastníků, zálohu vám vrátím v plné výši zpět. Pokud se workshop nebude moct uskutečnit z důvodu mimořádných (např. vládních) opatření a okolností, vyhlásím nové termíny, vytvořené na základě společné dohody účastníků v jednotlivých skupinách.

Máte nějaké otázky, na které jste tady nenašli odpověď?

Napište mi na hanka@hanapolakova.cz 

Těším se na naši společnou cestu.

Hana Poláková,
průvodkyně životem v lehkosti a autorka metody Lehkobytí

Hana Poláková foto