REFERENCE

od mých klientů

Reference na

INVIDIVUÁLNÍ KONZULTACE A TERAPIE

Hanka je žena výjimečné citlivosti a hlubokého vhledu, která pozorně naslouchá a umí slyšet, co je mezi slovy. Má schopnost vidět, co je pod povrchem. Nepodléhá touze interpretovat a hodnotit – ani dobré, ani zlé skutky.
Přirovnala bych ji ke kouzelné víle, mocné čarodějce, která mi pomohla bolest, smutek a zklamání proměnit v naději, víru a láskyplnost.
Děkuji.
Veronika
Hned po prvním sezení s Hankou u mě došlo k zásadnímu průlomu, bylo to tak osvobozující. Bez jejích podnětů bych si nikdy nedokázala uvědomit, jak vlastně sama se sebou zacházím – a že to tak dělat nemusím. Došlo mi i hodně souvislostí a poprvé (po 35 letech) jsem se za sebe přestala v hloubi duše stydět. Už se nesnažím „opravovat chybu v matrixu“, ale prostě jsem, jaká jsem, ať už na to má kdokoli jakýkoli názor.
Lenka
Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mi ve velmi těžkém životním období pomáhala.
Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti a věnovala se mi s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych předtím nikdy zvládnout neuměl.
Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.
David
Hanko, chtěla bych vám poděkovat za včerejší konzultaci ohledně mých genových klíčů.
Byla pro mě moc příjemná a podnětná. Tempo, jakým jsme šly, a forma, jakou jste mi informace předávala, pro mě byly „akorátní“ a úplně mi to sedlo. Mám teď v sobě naplňující pocit a také se mi nesmírně ulevilo, to vám musím říct 🙂 Moc vám za to děkuji.
Petra
Sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení jsem si uvědomila, jak moc dopředu mě posunula. Při sezeních totiž nešlo o rázné změny, které by mi převrátily život o 180 stupňů, ale díky citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, kam se mám dále v životě ubírat. Děkuji za znovu získaný pocit důvěry ve své schopnosti jít si za svými sny.
Magdaléna
Hani, jsem velmi vděčná za to, že mě k Tobě přivedla moje intuice a zájem o genové klíče. 🙂 Vím, jak je vzácné najít někoho, kdo si dovolil poznat své stíny, naučil se s nimi „tančit“, zůstává s nimi stále ve spojení a pracuje na sobě dál. V setkáních s Tebou je znatelné a pocítitelné, že jsi sama prošla hlubokou transformací a že cítíš a víš. 🙂 Dokážeš trpělivě naslouchat, dát člověku svou 100% pozornost a také u něj rozpoznat to stinné, nevyřčené... Na toto nevyřčené a dosud „nezvědomělé“ dokážeš vhodnými a jemně cílenými otázkami navést, aby si dotyčný SÁM uvědomil, o co jde. Uvádíš jej citlivě do spojení s jeho vlastním stínem, učíš, jak se stíny zacházet, a to nejdůležitější – jak s nimi zůstávat ve spojení a rozpoznávat je dál ve vlastním životě! Toto je velmi cenná zkušenost, protože vede k SEBE-vědomí a nárůstu vnitřní síly a celistvosti u těch, které s pokorou a láskou provázíš. Jsi člověk na svém místě. Genové klíče – tak vzácný a v současnosti dosud plně nedoceněný poklad, patří do rukou povolaných. Děkuji Ti a těším se na další putování s Tebou. 🙂
Mgr. Martina Konečnáwww.energyeft.cz
S Hankou som sa stretla v sůvislosti s onkologickým ochorením. Mojím najvačším problémom bol strach. Strach z ochorenia, z emócií, z negatívnych pocitov. Hanka ma svojím láskavým a jemným sposobom naučila ako s emóciami a pocity pracovať. Tie negatívne nepotlačovať, lebo sa vrátia s ešte vačšou intenzitou. Dať im pozornosť a priestor, ale ich nehodnotiť a neriešiť.
Počas konzultácií s ňou som pochopila, že životu treba doverovať. Doverou v život sa uvoľňujeme z tlaku a jeho prílišnej kontroly. Nemusím si už vyčítať, že robím niečo zle, práve naopak. Možem prijímať samú sebe takú, aká som. Až vo svojich 64 rokoch som začala chápať mnohé situácie v mojom živote a vďaka tomu som sa s nimi prestala trápiť a riešiť ich. Samozrejme, ešte som zďaleka všetko nezvládla, ale keď príde slabá chvíľka, často už viem ako na to. 🙂
Hodiny strávené s Hankou ma veľmi obohatili a pomohli mi mnohé situácie zvládať bez ujmy na tele a duši. Za to jej veľmi ďakujem!
Mária
Hani, chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen že se mi uzdravil vztah s maminkou – po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit kontakt. Teď fungujeme opravdu v lásce a vzájemném respektu! Překvapila mě ta jednoduchost, s jakou se to „skoro samo“ vyladilo. Vím, že to jde zevnitř ven – něco jiného vyzařuji, jinak se chovám, mluvím a umím nastavit hranice s humorem. Až sama hledím. 🙂
Další rovina, na které pozoruji úžasnou změnu: umím se za sebe postavit v partnerství. Přestala jsem přistupovat na hru o vyčítání a přehazování všech chyb jenom na sebe. Překvapuje mě, jak zřetelně a lehce rozpoznávám manipulaci a už na ni ani nemůžu přistupovat.
Další: jsem schopna o sobě mluvit! Nebojím se dát najevo, kdo jsem, zbavuji se ostychu, který mě obrovsky svazoval, vnímám lidi na jemnější úrovni a v nečekaných souvislostech. A to si myslím, že jsem byla „empat“ i předtím. A dokonce si dokážu říct o pomoc, to bylo dřív nemyslitelné.
Děkuji, Hanko, jsem moc vzděčná za to, že jsi. Díky za individuální hodiny s tebou i za průvodcovství na Zlaté cestě. Bůh ti žehnej.

Reference na knížku

LEHKOST MÉHO BYTÍ

Mnohokrát děkuji za nádhernou knížku. Je překrásná obsahově i vzhledem.
Martina Viktorie Kopeckáčeská farářka Církve československé husitské a terapeutka
Držíte v ruce knihu nesoucí kvalitu drahokamu. Slova v textu mají vždy váhu obrazu. Jako zlaté vlákno se jejím obsahem linou dvě tančící pra-síly, nádech a výdech. Můžete na těchto stránkách nalézt nejen své zotavení a zahojení, ale jste něžně vedeni k tolik vzácnému osobnímu procesu ukotvení a vnitřní stabilitě. Ráda se zas a znovu nořím do obsahu a aktivních sil textů v knize Hanky, neboť jsou opravdovým pokladem, ostrovem v této rozbouřené době.
Kniha je pokladem, kterým bych ráda obdarovala drahocennou dceru, vzácnou přítelkyni či ženu v nelehké životní situaci. Je vhodná vlastně ve všech životních etapách – od bouřlivého dospívání přes temperament vášnivého období až do fáze zrání v moudrou ženu.
Martina Hanáčkováprůvodkyně vědomého rodičovství a vědomého uzdravování
Musím říct, že jsem neměla očekávání, a kniha mne nadchla! Svou přímostí, jednoduchostí a zároveň praktičností, s jakými vede čtenáře k sobě a do sebe.
Jana Andréskováwebdesignerka a výtvarnice
Perfektně se mi osvědčily přiložené karty. Ty mě totiž do knížky přímo vtáhly! Přinášejí lehkost i hravost, jak k jednotlivým kouzlům přistupovat a dál je v každodenním životě prohlubovat.
Petra Adámkováprávnička
Tímto jsem od Hanky dostala přímo pomocnou ruku na své cestě k plnějšímu bytí. K tomu, jak žít radostně a živě. Ale je to hlavně výborný trénink na dny nepohody a na dny, které nejdou podle mých představ. 
Helena S.
Kniha je velmi vyprofilovaným a hluboce uvěřitelným průvodcem vědomého života.
Tereza Nagypsycholožka a psychoterapeutka, autorka knihy Dcera padajícího listí
Knížka Lehkost mého bytí mě zastihla ve chvíli, kdy toho na mě bylo opravdu hodně, hospitalizace syna, péče o babičku, o druhé dítě, práce, domácnost – všude bylo potřeba něco zásadnějšího řešit. V téhle situaci přišlo jako zázrak jedno z kouzel z knížky: „Nech to být, nech těžkosti se dít.“ Tahle úlevná mantra mě provázela několik týdnů a pomohla mi získat odstup, zastavit se, nadechnout, vnímat, co se děje a co potřebuji, možnost zvolit si, jak budu reagovat. Jindy bych ve stresu klopýtala pod tíhou toho všeho... a takhle jsem tímhle intenzivním obdobím prošla vcelku něžně – sice s jazykem na vestě, ale přesto v lehkosti pocitů a myšlenek. Už samotné čtení knížky mě zpomalovalo a vlastně ladilo do meditativního stavu. Texty jsou tak vycizelované, že pár stránek téhle knížky vydá za stovky popsaných stran jiných moudrých knih. 
Jitka Černovskáeditorka
Chcete-li lidem pomoci, nedávejte jim ryby, abyste je nakrmili, ale naučte je, jak si je nachytají sami.
A to právě dělá Hanka – učí „chytat ryby“ a v tom vidím její hlavní sílu.
Sedm kouzel jsem potkala, když se na mě valily zásadní problémy snad ze všech stran a já hledala cesty, jak se nezbláznit. Rozhodně mi pomohla – uklidnila mě, zastavila. Dávám si pauzu, než vystartuju všechno řešit, a věci se mění k lepšímu. A pracuju s kouzly pořád – učím se chytat ryby. 🙂
Tamara Š.
Dohromady jsem objevila tolik nových rozměrů a byla bych moc ráda, aby se tato uvědomění stala natrvalo součástí mého každodenního života.
Petra K.
Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že ve svém životě nemusím všechno analyzovat, což jsem urputně a ustavičně dělala, nemohla se toho zbavit a normálně se uvolnit. Těším se, až si s knížkou a dobrým čajem znovu někam zalezu a projdu si celý cyklus kouzel znovu.
Ivana K.

Reference na online program

LEHKOST MÉHO BYTÍ

Program je úžasný. Jeho zpracování je tak výstižné a stručné zároveň. Vždycky jsem se už ráno těšila na nový krok. Dohromady jsem objevila tolik nových rozměrů a byla bych moc ráda, aby se tato uvědomění stala natrvalo součástí mého denního života. Proto se k programu budu určitě a ráda vracet.
A co bych ještě vyzdvihla – tak super byla tvoje podpora na FB skupině. Cítila jsem tam naprosté bezpečí.
Petra K.
Tento program sa mi naozaj veľmi páči. Niektoré časti sú náročnejšie, iné menej, ale všetky majú jedno spoločné – sú urobené dôkladne a s láskou a ešte aj celý text je vizuálne veľmi estetický.
Oceňujem slobodu a vaše povzbudzovanie pri každom z „kúziel“ – že všetko čo pocítim a pri čítaní textu prežijem, je v poriadku, nie je tu žiadne „malo by to byť tak a tak“.
Mária H.
Zúčastnit se tohoto programu pro mě bylo naprosto skvělé rozhodnutí. Bylo to něco úplně nového. Všechna kouzla mě nesmírně oslovila a přinesla mi nejen nové pohledy, ale i nové zkušenosti s různými situacemi v mém životě. Oceňuji propracovanost jednotlivých témat a v podstatě jednoduchost – v dobrém slova smyslu – jak jsou napsaná a vedená. Děkuji, Hanko, že jste s tímto nápadem přišla.
Dominika K.
Program jsem se rozhodla absolvovat s právě narozeným mimčem, takže jsem si pak po přihlášení říkala, jak to budu zvládat. Ale šlo to parádně, protože program není vůbec zahlcující. A tím je také efektivní v normálním životě. Pár kroků jsem si rozložila do víc dnů, ale vůbec to nevadilo. Jsou to opravdu kouzla, jak si ulehčit život.
Dominika
Hani, díky tobě a tvému programu se stalo téměř nemožné. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že ve svém životě nemusím všechno analyzovat, což jsem urputně a ustavičně dělala, nemohla se toho zbavit a normálně se uvolnit. Těším se, až si k programu znovu zalezu s dobrým čajem a projdu si celý cyklus kouzel znovu.
Ivana K.
Hanko, jste skvělá!
Vůbec jsem si nedokázala představit, že váš program by pro mě mohl být tak moc přínosný. Chválím jeho zpracování a podání. Ale co tedy zejména oceňuji, to je vaše osobní podpora a vedení. Není pro mě obvyklé sdělovat svoje prožitky – a s vámi to jde bez obav.
Tamara Š.
Hani, chci ti vážně moc poděkovat za program Lehkost Bytí! Nikdy jsem nic podobného nedělala a ani jsem si nemyslela, že by tvá kouzla z programu mohla mít takovou sílu. Oceňuji, jak výborně jsem se v programu orientovala. A jak jsi nás každý den dokázala na dané téma naladit. Ještě před tímto programem bych v sobě všechno řešila jinak a ze všeho byla napnutá. Každá část, kterou jsi po dnech posílala, pro mě byla velkým přínosem. Teď mi stačí uvědomit si jen první kouzlo – a už je to jiné. Mám výbornou zkušenost, jak si dělat život lehčím.
Zdeňka
Hani, tvoje škola kouzel – jak jsem si ji nazvala – mně udělala velikou radost. Opravdu jsem něco takového hledala. A tímto jsem dostala přímo pomocnou ruku na své cestě k plnějšímu bytí. K tomu, jak žít radostně a živě. Ale je to hlavně výborný trénink na dny nepohody a na dny, které nejdou podle mých představ. Oceňuji, jak je tvůj program prakticky a jednoduše zpracovaný. Navíc je skvělé, že se můžu ke kouzlům kdykoli vracet! Už teď mám v plánu najet na program znovu a znovu, ať se mi líp dostane „do krve“. Hani, díky, díky, díky.
Helena S.