Série 10 setkání

ROZVÍJENÍ

Série 10 živých setkání (2,5 hodiny jednou za 14 dnů) pro ty, kdo absolvovali Rozvíjení Lehkobytí I., v komorní čtyřčlenné skupině, v důvěrné, naladěné a podporující atmosféře

Hana Poláková foto

Druhá ze série komorních workshopů Lehkobytí s Hankou Polákovou, ve které prožijete na vlastním těle všech sedm kouzel lehkosti bytí.

INTENZIVNĚ. JEMNĚ. SROZUMITELNĚ

Neznáte ještě Lehkobytí? Přečtěte si více o metodě na této stránce >>

CO SPOLEČNĚ PROŽIJEME?

 • Budeme intenzívně, zároveň jemně pokračovat v rozvíjení dovednosti lehkosti bytí jako udržitelné péče o svoji energii a duši. 
 • Pro každého vytříbíme jeho jedinečnou, zcela individuální praktickou taktiku k osvojení a vtělení stěžejní dovednosti prostupující celou sestavu kouzel - k návyku zastavování.
 • Celý proces budeme průběžně doplňovat o souvislosti spojené s vývojovým zráním člověka a specifika jeho prožívání.
 • Adekvátním způsobem tak prohloubíme i rozšíříme možnosti vaší zdravé osobní individuace v propojení s autoregulačními dovednostmi lehkobytí.
 • Využijeme moudrosti genových klíčů a vašeho osobního profilu a spojíme se zejména s bodem Vyššího záměru a Vyzařování.
 • Na každém setkání obdržíte praktické pracovní listy.
 • Budeme se také věnovat otázkám, které vás zajímají, a vašim prožitkům vzniklým na setkání 
 • Aby se mohl dostavit evidentní osobní užitek setkání, očekává se vaše individuální zapojení; vždy vytvořím a postarám se o bezpečný prostor s maximálním respektem k individuálním hranicím a možnostem. 

ZPĚTNÁ VAZBA

Hanka je úžasný průvodce vaším vnitřním světem. Je žena, která je velmi chápavá a podporující. Dokáže se zorientovat ve vašich pocitech, dokáže plavat tam, kde vy se topíte a hodit ten správný záchranný kruh. Přesně ten, který potřebujete vy. Hanka mi dala obrovskou naději, že z nekončící spirály mých emocí můžu najít cestu ven. Že dokážu komunikovat tak, abych svůj strach, vztek a zoufalství nedávala sežrat ostatním. Abych dokázala cítit sama sebe, a věděla, že všechno co cítím je v pořádku. Rozpoznala svoje emoce, přijala je a nechala je jít si svoji cestou. S Hankou jsem absolvovala kurz Lehkobytí, který pro mě bude na dlouhou dobu učebnicí na moji cestu k sobě. Postupně v reálném životě cítím, jak se dokážu zastavit a využít Hančina kouzla. Ještě nejsem zdaleka v cíli, ale už teď dokážu rozpoznat změny, které se mi dějí. Jsem v úžasu sama nad sebou, co dokážu. A co je pro mě to nejúžasnější, dokážu vnímat a prožít krásné chvíle v mém životě. Začínám chápat, že jsem tu správně. Kurz Lehkobytí je v kruhu čtyř žen, z nichž každá je jiná, každá má svůj příběh a svoji cestu. A bylo neskutečně inspirující a pro mě objevné vžít se na chvilku i do toho jejich světa. Díky Hanko, díky holky!
Tereza Kolářová
Hanko, ráda bych ti napsala, že jsem šťastný člověk - a to díky tobě a tvému kurzu. Opět zažívám krásné plné šťastné období, jako vždy po absolvování setkávání u tebe. Zastavuji se často, snažím se zvláště v nepříjemných situacích a moc mi to dává. Nedávno jsem prožila strach z budoucnosti, protože manžel měl nějaké zdravotní problémy, a mě přepadla hrůza, co budu bez něho dělat. Prožívala jsem to, nechala pocity procházet myslí i tělem. A pak to přišlo - nenacházím ta přesná slova, ale bylo to prostě nádherné - cítila jsem naprosté bezpečí, bez jakýchkoliv strachů, pocit jistoty, že se mi nemůže nic stát. A dokonce současně s tím přišla radost z dobrodružství, které mě čeká. No byla jsem vykulená. RADOST z budoucnosti, radost z něčeho nového, co přijde, já se na to těšila. Nyní ten pocit není tak intenzivní, ale strach nemám stále. Vím, že se mi nemůže nic stát. Úžasný stav. A za to všechno děkuji tobě. A tím je taky pro mě vyřešena otázka, jestli se přihlásit do dalšího běhu u tebe.
Helena Sajbrtová
Tento workshop bude velkým přínosem pro všechny, kteří hledají pravdivou cestu životem. Nejedná se žádné tajné učení pouze pro zasvěcené, spíše konstantní znovuobjevování vztahu k sobě samé. Ač vyžadující velkou pokoru a upřímnost, v jednoduchosti těchto principů tkví jejich živost a síla. Uvědomila jsem si, že je to často vlastní reakce na projevy těla, mysli a emocí, která ztěžuje náš každodenní život; jakýsi neustále přítomný předsudek vůči nám samotným. Bez této zátěže může být téměř každá situace prožita s lehkostí. Intenzivní forma workshopu umožní každému osvojit nově nabyté přístupy k životním výzvám i každodenním situacím, a odlehčit život natrvalo. Díky bezpečnému prostředí, profesionálnímu a citlivému doprovodu Hanky i sdílení s ostatními účastnicemi, dokáží tyto 4 týdny doslova změnit vnímání sebe a světa - jako proudu Života.
Romana Doležalová
Milá Hanko, velice ti děkuji za kurz. Byl opravdu skvělý. Moc mi vyhovovala atmosféra ženského kruhu. Snažím se zastavovat nad různými situacemi více do hloubky a hlavně využívat všechna kouzla dohromady. Mám pocit, že to nejlepší, co jsem si z kurzu odnesla, je uvědomění si svých hranic. Naslouchám sama sobě a pak až se rozhoduju, zda-li něco udělat nebo ne. Moc ti za vše děkuji a opravdu se nemohu dočkat pokračování.
Johana Skálová
Prostor setkávání se v Lehkobytí pod Tvým vedením, Hani, je pro mě vždy oázou klidu, inspirace a bezpodmínečného přijetí. Je přirozeným propojováním se se 7 kouzly Lehkosti bytí, které máme vždy k dispozici - a vždy jsme vlastně měli, jen jsme "pozapomněli"... Hani, díky moc za posilující obnovu důvěry!
Petra Kostková

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy?

Termíny budou zveřejněny začátkem podzimu.

Kde?

 • Otiskova 2, Brno–Líšeň
 • nebo na ZOOM
 • komorní a útulné (doslova hygge) prostředí mé pracovny v rodinném domě  

Cena za celou sérii 10 setkání:

 • Cena: 9000 Kč (10 setkání á 2,5 hodiny)
 • Platby můžete uskutečňovat v průběhu série (5 měsíců). Zaplatíte tedy 5 x po 1800 Kč.

PŘIHLÁŠKA

Ano, chci rozvíjet lehkost bytí, ať se v mém životě děje cokoli.  

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Zpráva:

Po přihlášení je nutné provést rezervační zálohu ve výši 2000 Kč na účet u Air Bank 1609957018/3030.

Po domluvě lze případně platbu rozložit podle vašich možností.    

V  případě nemoci či závažných důvodů neúčasti bude možno si za uhrazený poplatek do 1 roku vybrat některý z dalších nabízených termínů. 

Máte nějaké otázky, na které jste tady nenašli odpověď?

Napište mi na hanka@hanapolakova.cz 

Těším se na naši společnou cestu.

Hana Poláková,
průvodkyně životem v lehkosti a autorka metody Lehkobytí

Hana Poláková foto