Genové klíče jsou efektivním nástrojem pro uskutečnění dalekosáhlých změn v lidském životě. DNA čeká na odemknutí tím správným klíčem, aby se mohla otevřít. Jakmile obdrží pokyny podle vesmírné předlohy, spustí se přepis stínů v dary.

Genové klíče jsou pokladnicí vesmírné moudrosti. Vytvářejí živoucí informační pole. Zobrazují všechny aspekty existence a evoluce na planetě Zemi.  Jejich poselství, vyjádřené archetypálním, zároveň ale zcela novodobým jazykem, proniká až do buněčné úrovně lidského těla a odemyká jedinečné možnosti každého člověka.

Genové klíče světu přinesl a do stejnojmenné knihy „Genové klíče“ je sepsal mystik a básník Richard Rudd.

 Každý člověk má ve své DNA otištěnu vesmírnou předlohu v podobě unikátní kombinace kódů, která odpovídá okamžiku jeho narození. Tento otisk zobrazuje osobní hologenetický profil.  Na jeho základě lze pomocí jazyka genových klíčů tyto kódy odemknout, odkódovat jejich poselství a spustit vědomou cestu rozkvětu.

Zajímá vás poselství genových klíčů uložených ve vaší DNA?

Už genové klíče znáte - a  potřebujete se (více) zorientovat ve svém profilu a jeho sekvencích? 

 

Domluvte si konzultaci

 

genové klíčePokud vás genové klíče osloví, nejspíš si budete chtít pořídit knihu textů Genové klíče (nebo už ji máte), abyste mohli s poselstvím genových klíčů a nad svým osobním profilem rozjímat. K tomu jsou genové klíče určeny především: Abyste je mohli ve svém vlastním tempu a způsobem, jaký vám bude vyhovovat, skutečně vstřebávat. Takto se začnou dary a změny ve vašem životě projevovat, nezůstanou jen promýšlené a sněné „v hlavě“. Je to umění kontemplace.

 

Co na konzultaci získáte:

  • Seznámíte se svým hologenetickým profilem a dozvíte se, co vás zajímá
    • ať už v souvislosti s vašim aktuálním životním tématem 
    • nebo v souvislosti s vašim zájmem o genové klíče
  • Dostanete se do kontaktu s vesmírnou moudrostí otištěnou ve vaší DNA
  • Propojíte se s vašimi dary (s vašim osobním géniem) v oblasti životního úkolu, vyššího záměru, své lidské přirozenosti a jejího vyzařování, mezilidských vztahů, přitažlivosti, společenského naplnění a zpřítomnění vaší bytostné esence
  • Nastartujete nebo dále rozvinete vaši osobní proměnu/transformaci

Konzultace s genovými klíči vám nejspíš nebude dávat smysl, pokud je vám naprosto cizí představa, že

  • můžete svoje zděděné (rodové i kolektivní) stíny ve vaší DNA měnit a přesáhnout je
  • přenos (transmise) poselství genových klíčů je možný na frekvenční úrovni – tzn., že se odehrává především za jejich slovy

Jak probíhá konzultace

Na alchymické setkání/konzultaci máte možnost přijít osobně do mé alchymické pracovny v Brně. Pokud ale nechcete (nebo nemůžete, třeba kvůli větší vzdálenosti) nikam chodit, můžeme se stejně tak v pohodě setkat na Skype nebo konzultovat i po
telefonu.

Kolik konzultace stojí

Konzultace trvá 1, 5 hodiny a stojí 2000 Kč.   

Pro případ, že vás váš záměr vede k tomu, abychom se setkali na konzultaci vícekrát, máte možnost zvolit variantu bloku v délce 6 hodin za 6000 Kč (1 hodina za 1000 Kč). Záleží pak na vás, jestli se v průběhu půl roku setkáme 6 krát po jedné hodině nebo 4 krát po hodině a půl. I po vyčerpání tohoto bloku pro vás nadále zůstane cena za jednu hodinu za nejvýhodnější cenu.   

Platbu konzultace můžete provést hotově (v případě osobního setkání) nebo na účet. Platbu šestihodinového bloku je potřeba provést předem (na účet nebo hotově při prvním osobním setkání).   

Chcete si domluvit konzultaci? Napište mi. Brzy se vám ozvu.  

Chci dostávat blogové články od alchymistky života

 

Váš email použiji pouze k rozesílce mého newsletteru a svůj odběr můžete kdykoliv zrušit.