Lehkost mého Bytí

Online program, jehož záměrem je utváření lehkosti bytí v běžném životě cestou rozvíjení všímavosti  aneb Jak si udělat život lehčím

 Program lze absolvovat:

 • individuálně - v termínu, který si sami zvolíte
 • ve skupině - pro skupinový modul není aktuálně termín     

 

Záměrem programu je:

 • Posunout se k většímu prožívání lehkosti bytí (i když se kolem zdánlivě nic nemění), o další kousek zjemnit, vykrystalizovat a opustit místa ve starých vězeních (mysli a emočního prožívání). 
 • Aktuálně nahlédnout (příp. objevit) a projasnit různá přesvědčení a postoje, která ještě brání nebo mohou bránit lehkosti vašeho bytí.
 • Více zažívat a osvojovat si rytmus životní všímavosti během vašeho běžného „provozu“, což je úžasný způsob, který vede k přirozenému a snadnějšímu zvládání života, ať se děje cokoliv. Způsob, jak být vědomím, jeho nástrojem i formou zároveň.
 • Naučit se pohybovat ve třech časech najednou (v minulosti, přítomnosti a budoucnosti), příp. si všimnout toho, že už to umíte, a v tom případě začít tuhle dovednost používat vědomě.

 

Kdy bude program probíhat?

 • Individuálně po domluvě v libovolném čase
 • Ve skupině  od neděle 25.4. do soboty 1. 5. 2021

 

Jak bude program probíhat?

 • Každý den vám pošlu emailem téma k zastavení, rozjímání a uvědomění.
 • Témata se budou týkat aktuálního nastavení vašeho vědomí a toho, co se s tím pojí, takže např. váš vztah k předkům, vztah sama k sobě a ke své zranitelnosti, vztah k přírodě a k Životu…
 • V žádném případě neočekávejte nějaké „dolování“ a analyzování. Témat se budeme dotýkat opravdu lehce, ale užitečně.
 • Dané téma vždy doplním zcela jednoduchými instrukcemi a intenzívně vás povedu rytmem rozjímání a všímavosti.
 • Přečtení textu a zastavení by vám nemělo zabrat více než 20 minut denně, pokud si sami nebudete chtít dopřát času více.
 • V případě, že nestihnete téma v tomtéž dni „zpracovat“, můžete se k němu kdykoli vrátit.
 • Vaše objevená zjištění a otázky budete mít možnost se mnou konzultovat. 
 • Během trvání programu budete mít moji podporu - podle zvolené verze (individuální nebo skupinová) - viz níže.    

 

Cena individuálního programu je  3500 Kč.  V ceně je kromě programu samotného zahrnuta také:

 • emailová podpora
 • konzultace po Skype (na jiné platformě) v délce 90 minut.  Konzultaci lze vyčerpat během trvání vašeho programu + 10 dnů od jeho skončení v těchto variantách: 6 konzultací po 15 minutách, 3 konzultace po 30 minutách, 2 konzultace po 45 minutách, příp. jedna 90 minutová konzultace.  

 

Cena programu ve skupině je  1900 Kč. V ceně je kromě programu samotného zahrnuta také:

 • každodenní podpora v uzavřené FB skupině
 • individuální konzultace po Skype (na jiné platformě) v délce 30 minut. Konzultaci lze vyčerpat během trvání skupin programu + 10 dnů od jeho skončení. 

Reference na program

Hani, tvůj program je fakt úžasný. Jeho zpracování tak výstižné a stručné zároveň.  Vždycky jsem se už ráno těšila na nový krok. Dohromady jsem objevila tolik nových rozměrů a byla bych moc ráda, aby tato uvědomění zůstala součástí mého denního života už napořád. 

Petra

Hani, díky tobě a tvému programu se stalo téměř nemožné. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že ve svém životě nemusím všechno analyzovat, což jsem urputně a ustavičně dělala, nemohla  se toho zbavit a normálně se uvolnit.  Těším se, až si s programem a s dobrým čajem zase někam zalezu a  projdu si celý cyklus kouzel znovu.

Ivana

 

Zúčastnit se tohoto zajímavého programu pro mě bylo naprosto skvělé rozhodnutí.  Bylo to úplně něco nového. Všechna kouzla mě nesmírně oslovila a přinesla mi nejen nové pohledy, ale i nové zkušenosti s různými situacemi v mém životě. Oceňuji propracovanost jednotlivých témat a v podstatě jednoduchost – v dobrém slova...
číst referenci dále

Zúčastnit se tohoto zajímavého programu pro mě bylo naprosto skvělé rozhodnutí.  Bylo to úplně něco nového. Všechna kouzla mě nesmírně oslovila a přinesla mi nejen nové pohledy, ale i nové zkušenosti s různými situacemi v mém životě. Oceňuji propracovanost jednotlivých témat a v podstatě jednoduchost – v dobrém slova smyslu – jak jsou napsaná a vedená. Děkuji, Hanko, že jste s tímto nápadem přišla.

Jana

 

Program jsem se rozhodla absolvovat s nedávno narozeným mimčem, takže jsem si pak po přihlášení říkala,  jak to (a jestli vůbec) budu zvládat. Ale šlo to parádně, protože program není vůbec zahlcující, ale přitom je tak zároveň efektivní v úplně normálním životě. Pár kroků jsem si rozložila do víc dnů, ale vůbec to nevadilo. Paní...
číst referenci dále

Program jsem se rozhodla absolvovat s nedávno narozeným mimčem, takže jsem si pak po přihlášení říkala,  jak to (a jestli vůbec) budu zvládat. Ale šlo to parádně, protože program není vůbec zahlcující, ale přitom je tak zároveň efektivní v úplně normálním životě. Pár kroků jsem si rozložila do víc dnů, ale vůbec to nevadilo. Paní Poláková totiž dává velkou podporu. Ale zase jako za ručičku nevede. Za mě prostě maximálně přínosný program.

Dominika

Hani, chci ti vážně moc poděkovat za program Lehkost Bytí! Nikdy jsem nic takového nedělala a ani jsem si nemyslela, že by tvá kouzla z programu mohla mít takovou sílu. Oceňuji, jak výborně jsem se v programu orientovala.  Každá část, kterou jsi po dnech posílala, pro mě byla velkým přínosem.  A jak jsi nás každý den...
číst referenci dále

Hani, chci ti vážně moc poděkovat za program Lehkost Bytí! Nikdy jsem nic takového nedělala a ani jsem si nemyslela, že by tvá kouzla z programu mohla mít takovou sílu. Oceňuji, jak výborně jsem se v programu orientovala.  Každá část, kterou jsi po dnech posílala, pro mě byla velkým přínosem.  A jak jsi nás každý den dokázala na dané téma naladit. Ještě před tímto programem bych v sobě všechno, hlavně v práci, řešila jinak a byla z toho napnutá a vlastně unavená. Ale teď mi stačí  uvědomit si  jen první kouzlo sestavy -  a už je to jiné. Mám prostě výbornou zkušenost, jak si dělat život lehčím. 

Zdeňka

Chci dostávat blogové články od alchymistky života

 

Váš email použiji pouze k rozesílce mého newsletteru a svůj odběr můžete kdykoliv zrušit.