Kouzlo zranitelnosti

Workshop v malé komorní skupině

  • Toužíte po pořádném uvolnění a zároveň posílení své odolnosti?
  • Toužíte po naplnění? Žít naplno s vědomím své  jedinečné hodnoty? Zkrátka prožívat sebe sama  jako bytost s přirozenou a optimální sebedůvěrou, bez snahy se zavděčit vnitřnímu i vnějšímu kritikovi?
  • Toužíte po lásce bez podmínek a po skutečném partnerství?

 

Dokážu si představit, kolik osobní práce  už máte za sebou, a že se stejně i tak nejednou přistihnete, jak vás nepozorovaně řídí snaha se zavděčit. A také snaha být perfektní a dokonalá. A i když víte, že to není důležité, ještě se občas ve skrytu své duše ohlížíte, co si pomyslí jiní lidé. Narážíte na úzkost a rafinovaný strach z odhalení vlastní zranitelnosti. Toužíte po opravdových životních prožitcích a naplnění, ale také se vyhýbáte možnému zklamání. Takže se vlastně vyhýbáte i naplnění. Může jít o vztahy, práci, zdraví, o život celkový.

Nejlepším možným způsobem, jak ve svém životě prožívat stav uvolněného naplnění, je navázat vztah s vlastní zranitelností. A pak s ní v životě kouzlit. Ukážu vám, jak na to.

Na workshopu v malé komorní skupině (pro 4 účastníky):

  • prokouknete, jak zranitelnost utváří lidský život
  • navážete autentický a spolehlivý vztah s vaší osobní zranitelností
  • naučíte se jednoduché kroky, jak vztah se svou zranitelností trvale kultivovat a jak ji využít ve svůj prospěch - a pokud jste rodičem (prarodičem) ve prospěch dětí

 

Termíny a čas workshopu - můžete si vybrat ze dvou variant:

  • pátek 18. 6. od 14 do 20 h
  • sobota 19. 6. od 14 do 20 h

Místo workshopu: Brno, Otiskova 2

 Cena workshopu: 2100 Kč, pro účastníky dřívějších seminářů 1900 Kč (po přihlášení záloha 1000 Kč, doplatek na setkání, po domluvě je možné platbu rozdělit i jinak, podle vašich možností)  

 Bonusovou součástí workshopu je pro vás speciálně namíchaná směs Bachových nebo Australských esencí, která vaše osobní zisky z worskopu posílí a zkvalitní.

 Chcete přijít na workshop - naučit se využívat svoji zranitelnost ve svůj prospěch? Vyplňte přihlašovací formulář pod textem.

Máte nějaké otázky, na které jste tady nenašli odpověď? Ozvěte se. Dotaz stačí vepsat do přihlašovacího rámečku pod textem nebo mně zavolat 777 816 675.    

Chci dostávat blogové články od alchymistky života

 

Váš email použiji pouze k rozesílce mého newsletteru a svůj odběr můžete kdykoliv zrušit.