Genové klíče

Genové klíče jsou efektivním nástrojem pro uskutečnění dalekosáhlých změn v lidském životě. DNA čeká na odemknutí tím správným klíčem, aby se mohla otevřít. Jakmile obdrží pokyny podle vesmírné předlohy, spustí se přepis stínů v dary.

Genové klíče jsou pokladnicí vesmírné moudrosti. Vytvářejí živoucí informační pole. Zobrazují všechny aspekty existence a evoluce na planetě Zemi.  Jejich poselství, vyjádřené archetypálním, zároveň ale zcela novodobým jazykem, proniká až do buněčné úrovně lidského těla a odemyká jedinečné možnosti každého člověka.

Genové klíče světu přinesl a do stejnojmenné knihy „Genové klíče“ je sepsal mystik a básník Richard Rudd.

 Každý člověk má ve své DNA otištěnu vesmírnou předlohu v podobě unikátní kombinace kódů, která odpovídá okamžiku jeho narození. Tento otisk zobrazuje osobní hologenetický profil.  Na jeho základě lze pomocí jazyka genových klíčů tyto kódy odemknout, odkódovat jejich poselství a spustit vědomou cestu rozkvětu.

Zajímá vás poselství genových klíčů uložených ve vaší DNA?

Už genové klíče znáte - a  potřebujete se (více) zorientovat ve svém profilu a jeho sekvencích? 

 

Domluvte si konzultaci

 

genové klíčePokud vás genové klíče osloví, nejspíš si budete chtít pořídit knihu textů Genové klíče (nebo už ji máte), abyste mohli s poselstvím genových klíčů a nad svým osobním profilem rozjímat. K tomu jsou genové klíče určeny především: Abyste je mohli ve svém vlastním tempu a způsobem, jaký vám bude vyhovovat, skutečně vstřebávat. Takto se začnou dary a změny ve vašem životě projevovat, nezůstanou jen promýšlené a sněné „v hlavě“. Je to umění kontemplace.

 

Co na konzultaci získáte:

 • Seznámíte se svým hologenetickým profilem a dozvíte se, co vás zajímá
  • ať už v souvislosti s vašim aktuálním životním tématem 
  • nebo v souvislosti s vašim zájmem o genové klíče
 • Dostanete se do kontaktu s vesmírnou moudrostí otištěnou ve vaší DNA
 • Propojíte se s vašimi dary (s vašim osobním géniem) v oblasti životního úkolu, vyššího záměru, své lidské přirozenosti a jejího vyzařování, mezilidských vztahů, přitažlivosti, společenského naplnění a zpřítomnění vaší bytostné esence
 • Nastartujete nebo dále rozvinete vaši osobní proměnu/transformaci

Konzultace s genovými klíči vám nejspíš nebude dávat smysl, pokud je vám naprosto cizí představa, že

 • můžete svoje zděděné (rodové i kolektivní) stíny ve vaší DNA měnit a přesáhnout je
 • přenos (transmise) poselství genových klíčů je možný na frekvenční úrovni – tzn., že se odehrává především za jejich slovy

Hanko, děkuji ti za tvoji lehkost, citlivost a profesionalitu při putování  aktivační sekvencí. Navíc komorní setkání čtveřice stejně naladěných žen mně dalo velkou možnost nahlédnout a pochopit, jak genové klíče zasahují do našich životů - a hlavně – jak ovlivňují moje vnímání reality.

Hanka

Putování Zlatou cestou Genových klíčů s Hankou pro mě bylo nesmírně obohacující. Krok za krokem jsem cítila velké pochopení a propojování se svou duší v těle. Samotné by mně to takhle nemohlo zarezonovat. Vše ve mně silně doznívá - a už teď  se velmi těším na pokračování. 

Petra

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe,...
číst referenci dále

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe, protože neznají své stíny. Tím jsou odpojení od své celistvosti a žijí v uměle vykonstruované bublině new age bludů, kterou jim s radostí stvořilo jejich vlastní ego, sotva si dovolili udělat první nesmělé krůčky na duchovní cestě. Proto se v současné době děje tolik zachraňování a podsouvání, které vede spíše ke zmatku, ustrnutí a závislosti nežli k užitku.

Hani, jsem velmi vděčná za to, že mě k Tobě přivedla moje intuice a zájem o genové klíče :) Vím, jak je vzácné najít někoho, kdo si dovolil poznat své stíny, naučil se s nimi „tančit“ a zůstává s nimi stále ve spojení a pracuje na sobě dál. V setkáních s Tebou je znatelné a pocítitelné, že jsi sama prošla hlubokou transformací, a že cítíš a víš :) Dokážeš trpělivě naslouchat, dát člověku svou 100% pozornost, a také u něj rozpoznat to stinné nevyřčené... Na toto nevyřčené a dosud „nezvědomělé“ dokážeš vhodnými a jemně cílenými otázkami navést, aby si dotyčný SÁM uvědomil, o co jde. Uvádíš jej citlivě do spojení s jeho vlastním stínem, učíš, jak se stíny zacházet, a to nejdůležitější - jak s nimi zůstávat ve spojení a rozpoznávat je dál ve svém životě! Toto je velmi cenná zkušenost, protože vede k SEBE-vědomí a nárůstu vnitřní síly a celistvosti u těch, které s pokorou a láskou provázíš. Jsi člověk na svém místě. Genové klíče - tak vzácný a v současnosti ne dosud plně doceněný poklad, patří do rukou povolaných. Děkuji Ti a těším se na další putování s Tebou :)

Mgr. Martina Konečná

http://energyeft.cz

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit...
číst referenci dále

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit kontakt). Fungujeme teď opravdu v lásce a vzájemném respektu! Překvapila mě ta jednoduchost, s jakou se to „skoro samo“ vyladilo. Vím, že to jde zevnitř ven, něco jiného vyzařuji, jinak se chovám, mluvím a umím nastavit hranice s humorem – sama hledím :)

Další roviny, kde pozoruji úžasnou změnu: umím se za sebe postavit v partnerství. Přestala jsem přistupovat na hru o vyčítání a přehazování všech chyb na sebe. Překvapuje mě, jak zřetelně a lehce rozpoznávám manipulaci a už na ni ani nemůžu přistupovat. Další: jsem schopna o sobě mluvit! Nebojím se dát najevo, kdo jsem, zbavuji se ostychu, který mě obrovsky svazoval, vnímám lidi na jemnější úrovni a v nečekaných souvislostech (a to si myslím, že jsem byla empat i předtím) a dokonce si dokážu říct o pomoc – dřív nemyslitelné.

Děkuji, Hanko, jsem moc vděčná za to, že jsi. Bůh ti žehnej.

 Zlatá cesta

sekvenceV momentě, kdy se začnete svým profilem zabývat, vstoupíte na Zlatou cestu. Na ní vstřebáváte moudrost genových klíčů. Začínáte být otevřeni vhledům a jejich transformační síle. Nebudete měnit svět okolo sebe, ale začnete měnit pohled na sebe.

Zlatá cesta je privátní záležitostí. Podniká ji každý sám otočením své pozornosti k sobě a do svého vnitřního světa. Tuhle cestu nikdo za jiného nemůže ujít.

Na své cestě ale nemusíte být sami.

Můžete se na ní propojit s podobně naladěnými lidmi a po určitý čas kultivovat svoje dary a proměnu v souzvuku s nimi pod vedením alchymistky života

Chci si domluvit putování svojí Zlatou cestou v komorní skupině

 

Nebo se můžete na své Zlatou cestě projit sólo s alchymistkou života

Chci si domluvit sólo putování Zlatou cestou s alchymistkou života

Co na Zlaté cestě získáte:

 • Dostanete se (ještě dále než doposud) do kontaktu s dary své individuality
 • Vaše zbytková DNA – naplněná stíny a strachy – se začne proměňovat v dary
 • Svoje dary začnete nejen poznávat a vstřebávat, ale žít v běžném, každodenním životě
 • Ukotvíte je ve svém těle, ve svých vztazích a ve své službě celku
 • Pochopíte emoční vzorce vetkané do vaší DNA. Naučíte se je zachytávat v běžném životě a umožníte si je prožívat zdravěji
 • Probudíte novou vizi života

Putování Zlatou cestou

První částí putování Zlatou cestou je Aktivační sekvence. Po její absolvování je možnost pokračovat putováním Venušinou sekvencí a následně sekvencí Perlovou. Vytrvalí si ještě mohou projít Dráhu Individuace. 

 

Chci dostávat blogové články od alchymistky života

 

Váš email použiji pouze k rozesílce mého newsletteru a svůj odběr můžete kdykoliv zrušit.