Sedmileté cykly (IQ,EQ,SQ)

Workshop (pro max. 8 účastníků) věnovaný uzdravování sedmiletých cyklů od narození do 21 let (optikou genových klíčů v rámci transformačního trojúhelníku IQ - EQ - SQ a zákonitostí vesmírných sedmiletých cyklů).

V opakujících se zraněních a bolestech našeho života se skrývá množství energie a darů. Když prohlédneme rafinované a mnohdy i velice ctnostné způsoby, kterými jsme se naučili během našeho vývoje tato zranění držet a hýčkat, nejen že se uvolníme  a že se náš život zjednoduší, ale přirozeně se naladíme na proud prosperity ve všech oblastech našeho života (na úrovni fyzické, emoční i mentální).  

Co na workshopu prožijete a co na něm získáte?

  • pohledem zákonitostí sedmiletých cyklů a moudrosti genových klíčů vám pomohu rozvinout příběh vašeho inkarnačního vývoje (od narození do 21 let) tak, že ho budete vnímat v novém, podstatně svobodnějším a pro přítomný život lehčím kontextu     
  • jemným a - vzhledem k vašim osobním hranicím - ohleduplným způsobem vám pomohu prohlédnout "zaheslovaná" témata ve vašem příběhu, otisknutá do struktury DNA, která můžete ve svém životě vnímat jako opakující se zranění, bolest a utrpení (ať už fyzickou nebo emoční)
  • z těchto "zaheslovaných" míst vaší DNA uvolníte a osvobodíte množství spoutané energie a darů, které se v nich skrývají;  takto zašifrovaná místa se mohou v běžném životě projevovat v podobě velice rafinovaných a ctnostných způsobů; většinou je to však už nepotřebná intelektuální a emoční obrana
  • otevřete si tak širší možnosti na všech úrovních životní prosperity - v oblasti zdraví, vztahů a poslání
  • zjednoduššíte si život
  • pokud budete mít zájem, můžete si z workshopu (bez příplatku) odnést speciálně namíchanou lahvičku Bachových esencí; v této směsi se odrazí proces vaší transformace a podpoří ji

 

Je nutné znát Genové klíče a zákony sedmiletých cyklů?

  • Není :) 

 

Termín a čas: sobota 19. 9. 2020 od 13 do 20 h

Místo: Brno, RC Pastelka, nám. Karla IV. 4, Líšeň   Mapa zde

Cena: 1900 Kč/1800 Kč pro účastníky dřívějších seminářů (po přihlášení záloha 1000 Kč) 

Aktuálně obsazeno. Pokud máte zájem, napište. Ozvu se vám, až bude nový termín.  

Hanko, děkuji ti za tvoji lehkost, citlivost a profesionalitu při putování  aktivační sekvencí. Navíc komorní setkání čtveřice stejně naladěných žen mně dalo velkou možnost nahlédnout a pochopit, jak genové klíče zasahují do našich životů - a hlavně – jak ovlivňují moje vnímání reality.

Hanka

Putování Zlatou cestou Genových klíčů s Hankou pro mě bylo nesmírně obohacující. Krok za krokem jsem cítila velké pochopení a propojování se svou duší v těle. Samotné by mně to takhle nemohlo zarezonovat. Vše ve mně silně doznívá - a už teď  se velmi těším na pokračování. 

Petra

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe,...
číst referenci dále

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe, protože neznají své stíny. Tím jsou odpojení od své celistvosti a žijí v uměle vykonstruované bublině new age bludů, kterou jim s radostí stvořilo jejich vlastní ego, sotva si dovolili udělat první nesmělé krůčky na duchovní cestě. Proto se v současné době děje tolik zachraňování a podsouvání, které vede spíše ke zmatku, ustrnutí a závislosti nežli k užitku.

Hani, jsem velmi vděčná za to, že mě k Tobě přivedla moje intuice a zájem o genové klíče :) Vím, jak je vzácné najít někoho, kdo si dovolil poznat své stíny, naučil se s nimi „tančit“ a zůstává s nimi stále ve spojení a pracuje na sobě dál. V setkáních s Tebou je znatelné a pocítitelné, že jsi sama prošla hlubokou transformací, a že cítíš a víš :) Dokážeš trpělivě naslouchat, dát člověku svou 100% pozornost, a také u něj rozpoznat to stinné nevyřčené... Na toto nevyřčené a dosud „nezvědomělé“ dokážeš vhodnými a jemně cílenými otázkami navést, aby si dotyčný SÁM uvědomil, o co jde. Uvádíš jej citlivě do spojení s jeho vlastním stínem, učíš, jak se stíny zacházet, a to nejdůležitější - jak s nimi zůstávat ve spojení a rozpoznávat je dál ve svém životě! Toto je velmi cenná zkušenost, protože vede k SEBE-vědomí a nárůstu vnitřní síly a celistvosti u těch, které s pokorou a láskou provázíš. Jsi člověk na svém místě. Genové klíče - tak vzácný a v současnosti ne dosud plně doceněný poklad, patří do rukou povolaných. Děkuji Ti a těším se na další putování s Tebou :)

Mgr. Martina Konečná

http://energyeft.cz

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit...
číst referenci dále

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit kontakt). Fungujeme teď opravdu v lásce a vzájemném respektu! Překvapila mě ta jednoduchost, s jakou se to „skoro samo“ vyladilo. Vím, že to jde zevnitř ven, něco jiného vyzařuji, jinak se chovám, mluvím a umím nastavit hranice s humorem – sama hledím :)

Další roviny, kde pozoruji úžasnou změnu: umím se za sebe postavit v partnerství. Přestala jsem přistupovat na hru o vyčítání a přehazování všech chyb na sebe. Překvapuje mě, jak zřetelně a lehce rozpoznávám manipulaci a už na ni ani nemůžu přistupovat. Další: jsem schopna o sobě mluvit! Nebojím se dát najevo, kdo jsem, zbavuji se ostychu, který mě obrovsky svazoval, vnímám lidi na jemnější úrovni a v nečekaných souvislostech (a to si myslím, že jsem byla empat i předtím) a dokonce si dokážu říct o pomoc – dřív nemyslitelné.

Děkuji, Hanko, jsem moc vděčná za to, že jsi. Bůh ti žehnej.