Nemoc dar transformace aneb Uzdravování kvantovou medicínou

11. 10. 2018 | autor: Hana Poláková

Tak si to představte… Držíte v rukou úplně čerstvou knihu, která se na pultech knihkupectví objevila sotva před pěti dny… Držíte vlastně malou, vizuálně sympatickou knížečku, lákající k doteku, o které ale  víte, že je více než pouhou knihou… A to nejen proto, že od počátku sledujete její příchod na svět - od jemného inspirativního chvění v éteru až do této ušlechtilé, hmotné podoby, ale i proto, že jste (i když jen malinkou) součástí příběhu, který přináší… Takže prostě víte, že věty, slova a písmena v ní uložená, nesou skutečnou, vtělenou pravdu. A s ní transformační poselství, jak se vymanit z mentality oběti a jak aktivně zapojit do procesu uzdravování svoje vlastní vnitřní síly.  Třeba když se člověk objeví v takovém (nebo podobném) životním dramatu jako Petr, kterému byl po v celku běžném stomatologickém zákroku diagnostikován vzácný druh karcinomu…

Tak tedy já držím tuhle knížku v rukou - a přestože jsem ji celou přečetla několikrát ještě před samotným vydáním, protože jsem byla jejími autory požádána o napsání předmluvy – znovu skrze mé ruce, kterými se knihy dotýkám, cítím energii pozemsky i nebesky moudrého a pokorného použití potenciálu sil, který se s vážnou nemocí a s otevřením transformačního prostoru rozkryl.  Vnímám vytříbenost perly, zasazené do středu fraktálu na obálce knihy.  Vnímám, jak vyzařuje světlo ze středu - nejen - tohoto obrázku, ale ze středu celého Bytí, odkud a kam vše plyne. Prožívám tichý obdiv a děkuji za naději… Knížka je o uzdravování kvantovou medicínou v naší nové době a nese název Nemoc dar transformace.  Všechno, co v ní je, prožili a napsali Martina a Petr Hanáčkovi.  A tady je k ní předmluva:

Kniha mých dlouholetých přátel Martiny a Petra Hanáčkových je vyjádřením velké naděje pro nás všechny, ale zejména pro ty, kteří ve svém životě aktuálně čelí zprávě o těžké (či přímo tzv. nevyléčitelné) nemoci a jejím následným důsledkům. Já jsem poctěna napsat pár vstupních vět na její úvod, protože jsem se vlastně na jejím počátku souhrou vesmírných okolností ocitla, když jsme si s Martinou a našimi dětmi užívaly přátelské pohody v opravdu nádherné chvíli, vzniklé za jednoho letního poledne na magickém místě Valdštejnské lodžie pod Zebínem, a Martině zazvonil telefon s číslem lékaře, kterému se nepodařilo dovolat Petra… Chvíle, která se námi dosud rozlévala jako něco, co nechcete, aby se hned tak proměnilo, se vmžiku zastavila… Přišlo — v té situaci ještě nikým neuvědomované a hlavně nečekané — pozvání Martiny a Petra na velikou transformační cestu v podobě oznámení Petrovy onkologické diagnózy, která se vyklubala z jeho drobného stomatologického zákroku. (Zpráva nesnesla odkladu, takže Petr, pobývající v těch dnech na stáži v zahraničí s vypnutým telefonem, měl být neprodleně se svojí diagnózou seznámen přes svoji ženu.)

Tak začal příběh Petra a Martiny s rakovinou, který je oba vedl přes taková zákoutí, v nichž si asi nikdo nepřeje se objevit ani ve snu… Vedl je až k Petrovu plnému uzdravení. Takže je tento příběh optimistickým svědectvím transformační cesty člověka s onkologickou diagnózou a pokládám za opravdu velké štěstí, že se oba rozhodli o něm napsat. Dávají světu možnost se dočíst nejen o tom, že uzdravení je možné, ale hlavně o tom, že nejdůležitějším obratem uzdravení byl moment nalezení vnitřní pravdy a postavení se za ni a za sebe samého, navzdory tlaku všeobecných konvencí a stereotypů. Protože právě tento — doslova odvážný a hrdinský — čin u Petra spustil (za transformační podpory Martiny) úspěšnou obnovu samouzdravujících sil, které skutečně fungují.

Transformační cesta je pro každého zcela jedinečná — a už proto se podobá cestě hrdiny, který musí najít především důvěru a odvahu, aby ustál jít po své cestě se všemi důsledky plynoucími z vlastních rozhodnutí. Martina s Petrem kromě toho objevili v rakovině dar a rozhodli se s ním v této knize podělit — podobně jako když se hrdina, který na své cestě našel poklad, rozdělí s ostatními. Hrdinovy zkušenosti jsou tím nejcennějším, co může ze svého pokladu nabídnout — cestu za jiné totiž ujít nemůže… Sdělují ve své knize to skutečné a pravdivé ze sebe, ze své proměny a z cesty, na kterou se vydat vůbec nechystali, ale pochopili, že jenom na ní zůstane člověk (čelící rakovině) celý a živý — stane se opět uceleným (celistvým), znovu spojeným se životem. Předávají poselství osobního prožitku, že každý má schopnost se uzdravit vlastní silou; a na stránkách své knihy zároveň provázejí čtenáře konkrétními kroky a postupy, které se jim na jejich cestě osvědčily a které můžeme nazvat kvantovou, energetickou medicínou budoucnosti, jež účinně pracuje s příčinami nemocí a nahrazuje negativní frekvence těmi pozitivními, uzdravujícími.

Jsem nesmírně šťastná, že příběh Martiny a Petra s rakovinou, jehož začátek se odehrál na místě dávného jeviště renesančních velkolepých slavností Valdštejnské lodžie, je také slavností — v tomto případě pokornou a radostnou slavností obnovení sil, uzdravení a rozdávání darů ze společné transformační cesty, na které Petra statečně a hlavně umně provázela jeho žena Martina. Mým největším přáním je, aby toto svědectví probouzelo odvahu a naději mnoha těch, kteří ji právě potřebují.

Alchymie života

Život je proměna. Plynutí. Svými výzvami ve svém stálém pohybu nikoho nešetří a každého vybízí k využití a rozkvětu osobních darů.  Harmonizovat se prostřednictvím výzev na proud života je mým darem i léty zušlechťovanou dovedností. Tohle harmonizování umím. Je to alchymie života, která proměňuje všechny zdánlivé zmatky, a přináší do života - nikoli dokonalost ale - větší lehkost, jednoduchost a rozkvět pravých osobních darů. Životní alchymii žiju a nejde to už jinak. Prostě proto, že jsem to já. Prostě proto, že jsem se napojila na svoje dary. A prostě proto, že je to osvobozující.   

 

Alchymická konzultace

Přichystal vám život výzvu? Nabízím vám alchymickou konzultaci. V prostoru alchymické konzultace vám pomohu zharmonizovat se s proudem života a s vašimi osobními dary - s vašim géniem. S důvěrou ve vás a v tvůrčí životní sílu vás povedu objevnými a posilujícími kroky k proměně. Budu vás vnímat a reagovat na vás celou svou bytostí a slovy. Kromě sebe samotné, mého talentu pochopení, empatie a vnitřního vhledu, mých terapeutických dovedností a zkušeností, mám ve své alchymické dílně také k dispozici genové klíče,  Bachovy esence  a informace z kvantového - akášického pole


Hanka je žena výjimečné citlivosti a hlubokého vhledu, která pozorně naslouchá a umí slyšet, co je mezi slovy. Má schopnost vidět, co je pod povrchem. Nepodléhá touze interpretovat a hodnotit, skutky dobré ani zlé. Přirovnala bych Hanku ke kouzelné víle, mocné čarodějce, která mi pomohla bolest, smutek a zklamání proměnit v naději, víru a láskyplnost. Děkuji.

Veronika

Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Terapeutická sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení terapie jsem si uvědomila, jak moc mi terapie pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.

Zuzana

Jít na konzultaci

Přečtěte si články z mého alchymického blogu

6. 3. 2019

Co jsem uviděla ve zvětšovacím skle pod bolestí z přetrvávajících otázek

Jistě tu zákonitost znáte také… Na jevy, které se nacházejí v naší blízkosti, obzvláště na živoucí procesy, kterých jsme součástí, aby si vzal člověk lupu -, když na ně chce pořádně...

číst více

7. 2. 2019

Jít Zlatou cestu aneb Žádné zkratky do vyšších frekvencí

Ano, je fakt, že už byl i den, kdy na Hromnice - o hodinu více, ale až teď vnímám skutečný vnitřní průlom. Uvolnění po prožití nejen uplynulých, přírodou do nitra stažených měsíců, ale hlavně po...

číst více

6. 11. 2018

Nechci svou hlavu držet nad vodou žalu

Jdu po chodníku k hrobu tvých rodičů. Jako vždycky -  u čtvrtého zastavení  křížové cesty odbočím doleva a  pak už jen pár kroků.  Ach tati, vždyť já tam dnes jdu také za...

číst více


Číst další