Jaké to je dostat klíče od neveřejné zahrady? Tedy být opravdovým introvertem?

13. 9. 2018 | autor: Hana Poláková

Včera jsem si uvědomila, že chci napsat  o tom, jaké to je - dostat do vínku klíče od neveřejné zahrady - tedy  o tom, jaké to je naučit se využívat klidné síly uvnitř.  Chcete-li zůstat věrni sami sobě a svému vnitřnímu kompasu, a limity toho, kým doopravdy jste, už nepřekračujete (protože jste se v životě mnohokrát poučili, že lež, obzvláště sebelež, má krátké nohy), duševní život uvnitř prostě žijete a nesnažíte se svoji sílu rozmělňovat „venku“… Stáváte se tvůrcem aktu obyčejnosti, skromnosti a zároveň vznešenosti (na kterou však paradoxně světla reflektorů nezáří).   A i když lidi z hloubi duše milujete, na větších (a skoro i na těch menších) pódiích společenského dění nejste skoro vidět, protože nejsrdečněji (a tedy nejsmysluplněji) si popovídáte s jedním člověkem a naráz maximálně se čtyřmi – s pěti.  Tak teď přestávám psát obecně. Je to přece celé o mně… (Tohle jsem chtěla sdělit hlavně :) )

Takže - já dostala do vínku tuhle vnitřní sílu - a vážně opravdu silnou.  A můj život je o intenzívním setkávání se s ní, o prožitku s ní a péči o ni – o duši a o její esenciální, vnitřní sílu. Stále pečuji o duši - o svoji, o duši jiných, o Duši vesmírnou. Jsem průvodkyní, harmonizátorkou a ladičkou Duše na cestě lidských životů, čtenářkou akášických záznamů ve Světelné knihovně, kde jsou mi sdělovány vzkazy, naplněné uzdravujícími vibracemi.

Náš rodinný dům a moje pracovna je obnovující a harmonizující svatyní nejen mé vnitřní síly, ale i vnitřní síly jiných. Baví mě to a jsem do slova a do písmene šťastná. Když pečuji o duši, jsem v souladu se svojí životní energií  - a i když nejsem na velká gesta a slova - cítím se v tom zcela propojena – stávám se vodičem Vesmíru (a všech galaxií), inteligence Života samého. Vnímám čisté vědomí pocházející z plynutí skutečné síly  - cítím se jako Hana Nada Rosa… Drahá Siringlen, velké díky za to propojení s nádhernými vibracemi jména Nada :). 

Tahle síla plyne z břicha a ze srdce, je uzemněná a univerzálně propojená s veškerým životem na Zemi a na ostatních planetách a galaxiích.  Tato síla proudí snadno a nenuceně.  I když snadno neznamená, že nevynakládám žádnou námahu. Třeba jako teď – chystám se tento článek sdílet na facebooku a slyším moje nevyspělé „facebookové“ já, jak říká: máš tuhle sebeprezentaci zapotřebí? Ano, mám – odpovídá moje „bytostné“ já, jehož síla je uvnitř. Vnímám, že právě teď je třeba  se o tohle podělit.  I když jsem bytost, která dostala klíče k vnitřní zahradě, v níž nesvítí veřejné osvětlení...  A jasně -  to „správné“ osvětlení pro mě, při němž se stávám vesmírným vodičem, je v  komorním prostoru mé pracovny, kde svítí dvě lampy, které vydávají nádherně jemné světlo osvětlující proměny lidských životů, obnovu síly, harmonie, propojení a hlavně naladění na frekvence, po kterých všechny naše duše touží.

Alchymie života

Život je proměna. Plynutí. Svými výzvami ve svém stálém pohybu nikoho nešetří a každého vybízí k využití a rozkvětu osobních darů.  Harmonizovat se prostřednictvím výzev na proud života je mým darem i léty zušlechťovanou dovedností. Tohle harmonizování umím. Je to alchymie života, která proměňuje všechny zdánlivé zmatky, a přináší do života - nikoli dokonalost ale - větší lehkost, jednoduchost a rozkvět pravých osobních darů. Životní alchymii žiju a nejde to už jinak. Prostě proto, že jsem to já. Prostě proto, že jsem se napojila na svoje dary. A prostě proto, že je to osvobozující.   

 

Alchymická konzultace

Přichystal vám život výzvu? Nabízím vám alchymickou konzultaci. V prostoru alchymické konzultace vám pomohu zharmonizovat se s proudem života a s vašimi osobními dary - s vašim géniem. S důvěrou ve vás a v tvůrčí životní sílu vás povedu objevnými a posilujícími kroky k proměně. Budu vás vnímat a reagovat na vás celou svou bytostí a slovy. Kromě sebe samotné, mého talentu pochopení, empatie a vnitřního vhledu, mých terapeutických dovedností a zkušeností, mám ve své alchymické dílně také k dispozici genové klíče,  Bachovy esence  a informace z kvantového - akášického pole


Hanka je žena výjimečné citlivosti a hlubokého vhledu, která pozorně naslouchá a umí slyšet, co je mezi slovy. Má schopnost vidět, co je pod povrchem. Nepodléhá touze interpretovat a hodnotit, skutky dobré ani zlé. Přirovnala bych Hanku ke kouzelné víle, mocné čarodějce, která mi pomohla bolest, smutek a zklamání proměnit v naději, víru a láskyplnost. Děkuji.

Veronika

Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Terapeutická sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení terapie jsem si uvědomila, jak moc mi terapie pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.

Zuzana

Jít na konzultaci

Přečtěte si články z mého alchymického blogu

6. 3. 2019

Co jsem uviděla ve zvětšovacím skle pod bolestí z přetrvávajících otázek

Jistě tu zákonitost znáte také… Na jevy, které se nacházejí v naší blízkosti, obzvláště na živoucí procesy, kterých jsme součástí, aby si vzal člověk lupu -, když na ně chce pořádně...

číst více

7. 2. 2019

Jít Zlatou cestu aneb Žádné zkratky do vyšších frekvencí

Ano, je fakt, že už byl i den, kdy na Hromnice - o hodinu více, ale až teď vnímám skutečný vnitřní průlom. Uvolnění po prožití nejen uplynulých, přírodou do nitra stažených měsíců, ale hlavně po...

číst více

6. 11. 2018

Nechci svou hlavu držet nad vodou žalu

Jdu po chodníku k hrobu tvých rodičů. Jako vždycky -  u čtvrtého zastavení  křížové cesty odbočím doleva a  pak už jen pár kroků.  Ach tati, vždyť já tam dnes jdu také za...

číst více


Číst další