ozvěte se mi. Dáte přednost telefonu nebo e-mailu?

+ 420 777 816 675

 

 

Můžete si vybrat, JAK se spolu potkáme...

 

dum u zelene vrby

Hana Poláková

Péče o duši

Tady pracuji v domácím prostředí - pro vás s

nadstandardním terapeutickým komfortem.
Tento komfort skvěle vyjádřuje dánské slovo hygge - a to znamená, že
  • naše setkání prožijete na místě, které s největší pravděpodobností přispěje k vašemu prožitku spokojenosti a pohodlí
  • a v atmosféře, vzbuzující přirozenou lidskou harmonii, budete moci bezpečně prozkoumávat svůj vnitřní život.

Otiskova 2, Brno - Líšeň

 

telefon, skype

telefon: + 420 777 816 675

skype: Hana Poláková

Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Terapeutická sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení terapie jsem si uvědomila, jak moc mi terapie pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.
 
Zuzana