Uvědomuji si, že někdy není snadné udělat rozhodnutí a péči si domluvit. Zjistěte, jak to probíhá. Třeba se vám rozhodování usnadní. 

1.

Nejprve spolu začneme telefonicky nebo mailem komunikovat. Naznačíte mi (záleží na vás, zda krátce či důkladněji), s čím chcete poradit nebo co chcete změnit. Upřesníte mi také, zda si přejete, abych s vámi pracovala při osobním setkání, přes telefon nebo na Skype.

2.

Já vám sdělím, kdy je naše setkání možné, a domluvíme si přesný termín a čas našeho setkání. Moje termíny se pohybují obvykle v horizontu 3 týdnů. V případě, že potřebujete setkání naléhavě, mohu z prostoru, vyčleněného obvykle pro jiné aktivity, uvolnit termín do 2 dnů. 

3.

V úvodu prvního setkání mi důkladněji objasníte, jaký je váš záměr a důvod, že jsme se setkali. Společně se zorientujeme a já vám zkonkretizuji kroky mé péče. Pak se již hned pustíme do terapeutické, poradenské, regenerační či inspirativní práce.

4.

Je možné, že už po jednom setkání/konzultaci bude váš záměr splněn a nebude třeba si domlouvat setkání další.

5.

Ne vždy je však možné problém, který vznikal dlouhou dobu, vyřešit během jednoho setkání.  Dozvíte se pak ode mě, jak vaši situaci vidím, a dám vám ke zvážení, jak postupovat dále.

6.

Když se domluvíme na dalším setkávání, frekvenci vám sice doporučím, ale je jen na vás, jak často a jak dlouho se budete chtít setkávat. Pokaždé si to znovu ujasníme a řekneme.

7.

Rámec každého setkání je na naší vzájemné dohodě, ale vychází hlavně z vašeho záměru a odhodlání. Časově mohou setkaní trvat hodinu, ale produktivnější jsou 90 - 120 minutová, zvláště úvodní.

8.

Termín a čas, který si spolu domluvíme, je pro mě i pro vás závazný. Spoléhám na vaši solidnost.  Zrušení nebo změnu termínu můžete provést nejpozději jeden den (24 hodin) před domluveným setkáním. Při pozdějším zrušení nebo omluvě vás poprosím o storno poplatek ve výši 50 % ceny (z důvodu omezené kapacity termínů a časů pro poskytování mé péče).    

9.

Za jednu hodinu času, po kterou o vás budu pečovat, mi zaplatíte 1000 Kč. Za hodinu a půl 1500 Kč a za dvě hodiny 1700 Kč. Pokud se domluvíme na dlouhodobějším setkávání, cenu péče můžeme po vzájemné dohodě upravit. 


vetvicka

PRO PÉČI O VÁS VYTVÁŘÍM PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V DOMĚ U ZELENÉ VRBY

dum u zelene vrby

Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Terapeutická sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení terapie jsem si uvědomila, jak moc mi terapie pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.
 
Zuzana