O mněHanka foto TomasBeran webJsem alchymistka života

Důvěřuji Životu a svým osobním darům, kterými mě Život pro působení na Zemi obdařil.

Baví  mě  alchymický proces  objevování  pravé esence a následování okolností, které člověka znovu vetkávají do jedinečné, proměňující se tapiserie Života.     

Ráda zažívám blízkost s druhým člověkem. Na každého se dívám jako na jedinečný a neopakovatelný originál. Umím se dotknout jeho jádra.  A také podstaty širokých dějů, kterých je člověk součástí.  Věřím také ve správné načasování.  

 

Jako průvodkyně osobního rozvoje působím od roku 2002.  Psychoterapeutickou praxi jsem začala provozovat v roce 2010 (v nestátním zdravotnickém zařízení Psychoprofi (do roku 2017).  

 

Vždycky mě zajímal život lidí a široké souvislosti osobních životů s velkou řekou Života.

 

Vystudovala jsem magisterský obor etnologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Psychoterapeutické dovednosti jsem získala dlouhodobým akreditovaným výcvikem v Integrativní psychoterapii. Kromě toho jsem absolvovala řadu kurzů osobního i profesního rozvoje. Například Biografie v ordinaci lékaře a terapeuta, Úzkost a úzkostné stavy, Bachova terapie (Level 1 a Level 2).

 

Jsem žena svého muže a máme spolu tři dcery. Všichni společně žijeme v rodinném domě v Brně.   

 

Pochopila jsem, jak velkou je svobodou dovolit Životu, aby se mohl projevovat. Proto příliš nehraji na žádné předem připravené (profesní) role, do kterých jsem se vlastně nikdy nemohla příliš „dostat“.  Prostě JSEM a inspiruji v tom i ostatní. Jsem alchymistka života.

Hanka je žena výjimečné citlivosti a hlubokého vhledu, která pozorně naslouchá a umí slyšet, co je mezi slovy. Má schopnost vidět, co je pod povrchem. Nepodléhá touze interpretovat a hodnotit, skutky dobré ani zlé. Přirovnala bych Hanku ke kouzelné víle, mocné čarodějce, která mi pomohla bolest, smutek a zklamání proměnit v naději, víru a láskyplnost. Děkuji.

Veronika

Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při jejich závěrečném hodnocení jsem si uvědomila, jak moc mi pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Hanko, chtěla bych vám poděkovat za včerejší konzultaci ohledně mých genových klíčů. Byla pro mě moc příjemná a podnětná, tempo jakým jsme šly a forma, jakou jste mi informace předávala, pro mě byla akorátní a úplně mi to sedlo. Mám v sobě naplňující pocit -,  a také se mi nesmírně ulevilo, vám musím říct :) Moc vám za to děkuji.

Petra

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.

Zuzana

Jít na konzultaci