Baví mě zažívat blízkost s druhým člověkem.
Na každého se dívám jako na jedinečný a neopakovatelný originál. Pozorně, citlivě a s respektem.
 
Věřím ve vnitřní sílu každého člověka.
Umím se dotknout jeho jádra a podporovat ho při hledání vlastních schopností a vnitřních zdrojů energie.
Baví mě pro něho objevovat pravou esenci, která mu zjednoduší a zpříjemní život.
 
MOU PŘEDNOSTÍ JE MNOHALETÝMI ZKUŠENOSTMI OVĚŘENÝ A ZUŠLECHŤOVANÝ TALENT EMPATIE A VNITŘNÍHO VHLEDU

Sama velice dobře vím, jaké to je mít trápení, strach a úzkosti. V raném dětství jsem prožila  úmrtí dvou blízkých lidí. Prožila jsem šikanu i zneužití. Dlouhá léta jsem často vkládala svoji životní sílu na místa, kam se jen ztrácela nebo byla znevažována a zotročována. Pak se dostavily silné panické ataky. Cesta do vlastního nitra byla nevyhnutelná. Ale šťastná.  Našla jsem pro  sebe ty pravé poklady, které život přichystal jen pro mě. Zdá se vám to jako z pohádky? Ne. Nelekejte se. Je to doopravdy.


STUDIUM A PRAXE

  • Magisterské odborné studium etnologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity Brno
  • Dlouhodobý akreditovaný výcvik v Integrativní psychoterapii (Psyché Praha)
  • Sociálně psychologický výcvik Olomouc
  • Kurz Úzkost a úzkostné stavy Praha
  • Kurz Biografie v ordinaci lékaře a terapeuta Brno/Vídeň
  • Kurzy Bachovy terapie (Level 1 a Level 2),  vedený lektorkou registrovanou a vyškolenou v Bachově nadaci Sotwell, Anglie
  • Kurzy Aromaterapie Hanny Marie Pardubice  

Po studiích na filozofické fakultě jsem se věnovala učitelství a práci v několika občanských sdruženích. Byla jsem členkou tvůrčího a realizačního týmu projektu ESF "Jdeme společně" (trénink lektorů posilování kompetencí profesí pracujících s malými dětmi). Pracovala jsem také v rodinném centru Pastelka v Brně.

Profesní i životní cesta mě však dovedla k terapeutické práci. Od roku 2005 provozuji soukromou praxi v oboru Bachovy květové terapie a od roku 2010 psychoterapeutickou praxi v nestátním zdravotnickém zařízení Psychoprofi Brno.

 

vetvicka

 

Jsem ženou svého muže a matkou tří dcer. Všichni společně žijeme v Brně.


Jsou chvíle, kdy si člověk nemůže pomoct sám. A paní Poláková mně ve velmi těžkém životním období pomáhala. Vždy na mě měla dostatek času a trpělivosti. Věnovala se mně s velkou pozorností a empatií. Díky ní jsem zvládl věci, které bych před tím nikdy zvládnout neuměl. Až budu zase někdy v nesnázích, vím, že u paní Polákové budu v dobrých rukách.

David

Terapeutická sezení s paní Polákovou byla velmi příjemná a přínosná. Vlastně až při závěrečném hodnocení terapie jsem si uvědomila, jak moc mi terapie pomohla a jak dopředu mě posunula. Při jednotlivých sezeních nešlo o rázné změny, které by mi můj život převrátily o 180 stupňů, ale díky velmi citlivému přístupu paní Polákové jsem začala poznávat svoji pravou podstatu a směr, jakým se dále na své cestě životem ubírat. Děkuji jí za znovu získaný pocit jistoty ve své schopnosti jít si za svými sny.

Magdaléna

Pani Poláková je úžasne empatická a charizmatická osoba. Z každej situácie, do ktorej sa v spoločných rozhovorov ponárame, dokáže vyextrahovať tú pravú podstatu povedaného. To nám vždy umožní dopracovať sa k jadru veci a spoločne to jadro ozdraviť. Z každého sedenia odchádzam s pocitom, že som bola plne vypočutá a že sme našli cestu, ktorou sa ďalej pustiť, aby bolo duši ľahšie. Pre mňa sú sedenia u pani Polákovej velmi ozdravné, príjemné a plnia dokonale svoj účel uľaviť duši. Dakujem, ze ste a ze sme sa zišli.
 
Zuzana