Dráha Individuace

Série čtyř setkání (3 hodiny jednou za týden) pro komorní, čtyřčlennou skupinu – v důvěrné, naladěné a podporující atmosféře.

Vhodné pro ty, kteří absolvovali setkávání s Aktivační, Venušinou a Perlovou sekvencí. A rádi by v putování Zlatou cestou nejen pokračovali, ale také ze své cesty a z jejího procesu vyextrahovali a zaintegrovali do svého života to nejcennější.

Co teď? Kdo je ten nově inkarnovaný člověk, který zdolal pouť v podobě Zlaté cesty (která se stále odvíjí) ? A v tvůrčí společnosti genových klíčů přetavil a přenastavil sám sebe až na buněčné úrovni? A znovu tak vystavěl svoji bytost? Co ze svého života propustil? A co odevzdal ve prospěch služby světu a celému vesmíru? Jak se mu daří? Má sílu a prosperuje?

Rozjímáte někdy nad těmito a podobnými otázkami? Vydejte se na průchod středovou drahou Individuace a přibližte se stavu hluboké rovnováhy a lehkosti.  

Na setkáních: 

  • se budeme věnovat vašim konkrétním klíčům centrální dráhy hologenetického profilu (Značka, Vyšší záměr, Přitažlivost, SQ, Perla)
  • s vědomým odstupem zachytíme proběhlý a stále probíhající proces extrahování vaší bytostné esence
  • a pokusíme se zachytit esenci samotnou - a to zejména takto: 
  • probereme smetiště (vzniklé nejen během putování třemi sekvencemi) z odhozených a odpadávajících vrstev vaší staré osobnosti
  • zaznamenáme rozličné aspekty vašeho života a sladíme je do jedné integrované harmonie
  • více zprůchodníme a naakumulujeme vaši nově vzniklou osobní sílu, vyjadřující a podporující  Vyšší záměr, magnetický tah Přitažlivosti, čistou lásku SQ  a dary Perly
  • celý proces podpoříme výběrem Bachových esencí - každý si bez příplatku odnese (bude-li chtít) užívací lahvičku se svojí vlastní unikátní směsí (Bachovy esence míří do hloubky našeho prožívání a rozpouštějí překonané "bloky" našeho vývoje)    

 

 Termíny a čas: 

  • listopadové středy 4. - 11. - 18. - 25. 11. 2020 od 18 do 21,30 h
  • listopadové čtvrtky 5. - 12. - 19. - 26. 11. 2020 od 18 do 21,30 h 
  • termíny se přesouvají na začátek příští roku

 

Místo: Otiskova 2, Brno – Líšeň

Cena: 2800 Kč (po přihlášení záloha 1000 Kč, doplatek na prvním setkání, po domluvě lze doplatek rozdělit na více částí)  

Hanko, děkuji ti za tvoji lehkost, citlivost a profesionalitu při putování  aktivační sekvencí. Navíc komorní setkání čtveřice stejně naladěných žen mně dalo velkou možnost nahlédnout a pochopit, jak genové klíče zasahují do našich životů - a hlavně – jak ovlivňují moje vnímání reality.

Hanka

Putování Zlatou cestou Genových klíčů s Hankou pro mě bylo nesmírně obohacující. Krok za krokem jsem cítila velké pochopení a propojování se svou duší v těle. Samotné by mně to takhle nemohlo zarezonovat. Vše ve mně silně doznívá - a už teď  se velmi těším na pokračování. 

Petra

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe,...
číst referenci dále

Prošla jsem s Hankou Aktivační sekvenci, která je součástí Zlaté cesty genových klíčů. Nejsem člověk, který se snadno svěří někomu do rukou, a otevře. A to z důvodu, že jsem se mnohokrát zklamala, a tím i dostala do života cenné lekce od „zachránců a pachatelů dobra“, kteří především potřebují zachránit v prvé řadě sami sebe, protože neznají své stíny. Tím jsou odpojení od své celistvosti a žijí v uměle vykonstruované bublině new age bludů, kterou jim s radostí stvořilo jejich vlastní ego, sotva si dovolili udělat první nesmělé krůčky na duchovní cestě. Proto se v současné době děje tolik zachraňování a podsouvání, které vede spíše ke zmatku, ustrnutí a závislosti nežli k užitku.

Hani, jsem velmi vděčná za to, že mě k Tobě přivedla moje intuice a zájem o genové klíče :) Vím, jak je vzácné najít někoho, kdo si dovolil poznat své stíny, naučil se s nimi „tančit“ a zůstává s nimi stále ve spojení a pracuje na sobě dál. V setkáních s Tebou je znatelné a pocítitelné, že jsi sama prošla hlubokou transformací, a že cítíš a víš :) Dokážeš trpělivě naslouchat, dát člověku svou 100% pozornost, a také u něj rozpoznat to stinné nevyřčené... Na toto nevyřčené a dosud „nezvědomělé“ dokážeš vhodnými a jemně cílenými otázkami navést, aby si dotyčný SÁM uvědomil, o co jde. Uvádíš jej citlivě do spojení s jeho vlastním stínem, učíš, jak se stíny zacházet, a to nejdůležitější - jak s nimi zůstávat ve spojení a rozpoznávat je dál ve svém životě! Toto je velmi cenná zkušenost, protože vede k SEBE-vědomí a nárůstu vnitřní síly a celistvosti u těch, které s pokorou a láskou provázíš. Jsi člověk na svém místě. Genové klíče - tak vzácný a v současnosti ne dosud plně doceněný poklad, patří do rukou povolaných. Děkuji Ti a těším se na další putování s Tebou :)

Mgr. Martina Konečná

http://energyeft.cz

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit...
číst referenci dále

Hani, díky za průvodcovství na Zlaté cestě i za individuální hodiny s tebou. Chci ti napsat jednu báječnou věc: pozoruji opravdový kvantový skok v oblasti vztahů. Nejen, že se mi uzdravil vztah s maminkou (po letech vzájemného nesouladu, který nás obě trápil, nemohly jsme s tím hnout a říkala jsem si, že budeme muset omezit kontakt). Fungujeme teď opravdu v lásce a vzájemném respektu! Překvapila mě ta jednoduchost, s jakou se to „skoro samo“ vyladilo. Vím, že to jde zevnitř ven, něco jiného vyzařuji, jinak se chovám, mluvím a umím nastavit hranice s humorem – sama hledím :)

Další roviny, kde pozoruji úžasnou změnu: umím se za sebe postavit v partnerství. Přestala jsem přistupovat na hru o vyčítání a přehazování všech chyb na sebe. Překvapuje mě, jak zřetelně a lehce rozpoznávám manipulaci a už na ni ani nemůžu přistupovat. Další: jsem schopna o sobě mluvit! Nebojím se dát najevo, kdo jsem, zbavuji se ostychu, který mě obrovsky svazoval, vnímám lidi na jemnější úrovni a v nečekaných souvislostech (a to si myslím, že jsem byla empat i předtím) a dokonce si dokážu říct o pomoc – dřív nemyslitelné.

Děkuji, Hanko, jsem moc vděčná za to, že jsi. Bůh ti žehnej.