ZLATÁ CESTAV momentě, kdy se začnete svým profilem zabývat, vstoupíte na Zlatou cestu. Na ní vstřebáváte moudrost genových klíčů. Začínáte být otevřeni vhledům a jejich transformační síle. Nebudete měnit svět okolo sebe, ale začnete měnit pohled na sebe.

Zlatá cesta je privátní záležitostí. Podniká ji každý sám otočením své pozornosti k sobě a do svého vnitřního světa. Tuhle cestu nikdo za jiného nemůže ujít.

Na své cestě ale nemusíte být sami.

Můžete se na ní propojit s podobně naladěnými lidmi a po určitý čas kultivovat svoje dary a proměnu v souzvuku s nimi pod vedením alchymistky života

Chci si domluvit putování svojí Zlatou cestou v komorní skupině

 

Nebo se můžete na své Zlatou cestě projit sólo s alchymistkou života

Chci si domluvit sólo putování Zlatou cestou s alchymistkou života

Co na Zlaté cestě získáte:

  • Dostanete se (ještě dále než doposud) do kontaktu s dary své individuality
  • Vaše zbytková DNA – naplněná stíny a strachy – se začne proměňovat v dary
  • Svoje dary začnete nejen poznávat a vstřebávat, ale žít v běžném, každodenním životě
  • Ukotvíte je ve svém těle, ve svých vztazích a ve své službě celku
  • Pochopíte emoční vzorce vetkané do vaší DNA. Naučíte se je zachytávat v běžném životě a umožníte si je prožívat zdravěji
  • Probudíte novou vizi života

Hanko, děkuji ti za tvoji lehkost, citlivost a profesionalitu při putování  aktivační sekvencí. Navíc komorní setkání čtveřice stejně naladěných žen mně dalo velkou možnost nahlédnout a pochopit, jak genové klíče zasahují do našich životů - a hlavně – jak ovlivňují moje vnímání reality.

Hanka

Putování Zlatou cestou Genových klíčů s Hankou pro mě bylo nesmírně obohacující. Krok za krokem jsem cítila velké pochopení a propojování se svou duší v těle. Samotné by mně to takhle nemohlo zarezonovat. Vše ve mně silně doznívá - a už teď  se velmi těším na pokračování. 

Petra

Putování Zlatou cestou

První částí putování Zlatu cestou je Aktivační sekvence. Po její absolvování je možnost pokračovat putováním Venušinou sekvencí, která je rozdělena na dvě části.

 

říjnové čtvrtky 10.-17.-24.-31.10.2019

informace a přihlášení

říjnové středy 9.-16.-23.-30.10.2019

informace a přihlášení

záříjové čtvrtky 12.-19.-26.9.2019 a listopadové čtvrtky 14.-21.-28.11.2019 

informace a přihlášení