Zharmonizovaný člověk není člověk dokonalý. Je to člověk autentický, vyzařující světlo přirozené lidskosti, kterému se daří ladit sama sebe a různé stránky svého života (svoje sny, vztahy, zdraví, spiritualitu) s všudypřítomným, stále se proměňujícím proudem života. Bez ohledu na to, co se děje, má ve svém životě pocit lehkosti, a vůči světu kolem zůstává otevřený. Dívá se na něho s důvěrou a vlídností. Ví, kdo je. Přijímá vlastní nedokonalost. A v souladu se svými dary se zapojuje do transformační služby celku. Život ho baví čím dál víc.

Tohle jsou výsledky životní alchymie, jejíž proměny vám nabízím.

 

Možnost proměňujícího alchymického setkání se mnou uvítáte, když:

Máte touhu s životem ladit na jemnější struny.

Když se chcete ještě více zharmonizovat s životem a být více autentickým člověkem. Odkrýt a žít svůj osobní potenciál uložený ve vaší DNA. Společně se podíváme na genové klíče ve vašem hologenetickém profilu, který je osobní mapou vašich jedinečných možností. Pomoci vám můžu jak s porozuměním profilu a odemknutím jedinečné kombinace vašich genových klíčů, tak i s aktivací a rozvojem vašeho génia v každodenním životě.

 

Něco vám v životě neladí

Nejspíš vám život připravil výzvu. A tou výzvou může být jakékoli životní téma nebo situace. Váš život je vzhůru nohama. Rozpadají se vám vztahy. Stojíte na rozcestí a nevíte, kudy se dát. Vypadli jste (nebo vypadáváte) ze své role, na které vám vždy tak záleželo. Nebaví vás to. Už nemáte sílu. Bojíte se, že zklamete – sebe nebo lidi ve svém okolí. Jste unavení, přetažení, vyčerpaní snahou se vždy zavděčit – v mateřství, ve vztahu, ve škole, v zaměstnání. Nemůžete spát. Navštěvují vás smutek a strach. Pociťujete úzkost. Možná i paniku.

 

Jako alchymistka života vím, jak tyhle stavy harmonizovat. Povedu vás prostřednictvím empatického rozhovoru objevnými a posilujícími kroky k proměně. Zaměřím lupu na místa ve vašem nitru, odkud nesoulad vychází, a postavím vás tváří v tvář vašeho vlastnímu prožívání. Půjdu s vámi tak, abyste se cítili bezpečně a abyste získali pocit jistoty a důvěry v sebe sama. Tak, abyste uviděli nový způsob, jak se k sobě a svým výzvám/potížím vztahovat, tak abyste objevili nové a prospěšnější životní strategie. Zkrátka tak, aby vás život začal (znovu) bavit. Budu vás vnímat a nalaďující komunikací na vás reagovat celou svou bytostí a slovy. Kromě sebe samotné, mého talentu pochopení, empatie a vnitřního vhledu, mých terapeutických dovedností a zkušeností, mám ve své alchymické dílně k proměně vašeho stavu také k dispozici genové klíče, Bachovy esence a informace z kvantového - akášického pole.

Se svojí záležitostí, která mě dlouho trápila, jsem se obávala za někým jít. Hanka mě ale neposuzovala a nehodnotila. Byla to úleva. Cítila jsem, jak mě zcela vnímá a chápe. Několik setkání s ní mně úplně proměnilo každodenní žití. Moje osobní situace se sice příliš nezměnila, ale změnil se můj pohled. A díky tomu je můj život klidnější a víc mě baví. Jsem jí moc vděčná.

Helena


Co si z konzultace odnesete

- především sami sebe v novém naladění - na svoji podstatu a širší životní (a vesmírné) souvislosti.  Odnesete si sami sebe ukotvené v nové, větší síle a autenticitě. Budete mít možnost nabrat si u mě, čeho bude pro váš rozkvět nejvíc potřeba: porozumění, inspirace, nových pohledů, námětů pro rozvoj,  vcítění a podpory. Vaše rozpoložení vytváří zcela unikátní zadání. Ve společném rozhovoru ho přesně definujeme a budeme směrovat k jeho naplnění.

Alchymická konzultace vám přinese smysl, pokud:

  • Přijímáte zodpovědnost za svůj život
  • Jste otevřeni výzvám a vnímáte za nimi poselství života
  • Jste připraveni projít i chvílemi vnitřního nepohodlí

Jak probíhá konzultace

Na alchymickou konzultaci máte možnost přijít osobně do mé alchymické pracovny v Brně. Pokud ale nechcete (nebo nemůžete, třeba kvůli větší vzdálenosti) nikam chodit, můžeme se stejně tak v pohodě setkat na Skype nebo konzultovat i po telefonu.


Kolik konzultace stojí

 Konzultace trvá 1, 5 hodiny a stojí 2000 Kč.   

Pro případ, že vás váš záměr nebo situace vede k tomu, abychom se setkali na konzultaci vícekrát, máte možnost zvolit variantu bloku v délce 6 hodin za 6000 Kč (1 hodina za 1000 Kč). Záleží pak na vás, jestli se v průběhu půl roku setkáme 6 krát po jedné hodině nebo 4 krát po hodině a půl. I po vyčerpání tohoto bloku pro vás nadále zůstane cena za jednu hodinu za aktuálně nejvýhodnější cenu.   

Platbu konzultace můžete provést hotově (v případě osobního setkání) nebo na účet. Platbu šestihodinového bloku je potřeba provést předem (na účet nebo hotově při prvním osobním setkání). Při závazném domluvení termínů jednotlivých konzultací během tří měsíců je možné se domluvit na průběžném placení.   

Chcete si domluvit konzultaci? Napište mi. Brzy se vám ozvu.  

Chci dostávat blogové články od alchymistky života

 

Váš email použiji pouze k rozesílce mého newsletteru a svůj odběr můžete kdykoliv zrušit.